POLYPAN kaliteli hizmeti ve dürüst ticareti kendisine ilke edinerek sektöründe kazanmış olduğu tecrübeyle Antalya’da bir ilk olarak “Endüstriyel” ve ”Dekoratif Işıklı Ürünler” alanlarında faaliyet göstermektedir.

POLYPAN, ürettiği ürünlerin müşterinin zevkine hitap eden, yüksek kaliteli ve müşterinin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayacak bir çizgide olmasına özen göstermektedir.

Bunu gerçekleştirmek için firmamız, Antalya Akdeniz Sanayi Sitesinde fabrikamızda üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Birçok sektöre hitap eden ürünlerimizin yanında, üretim tesislerimizde uygun maliyetlerde istenilen ürün özellikleri dahilinde müşteriye özel kalıp hazırlanıp üretim yapılabilir.

Vizyonumuz;

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum olmak.

 

Misyonumuz;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak, sektöre yön veren bir kurum olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerini üretime

dönüştüren bir marka olmak.

 

POLYPAN ismini Dünya çapında duyurmayı ve Türkiye de sektörünün en iyileri arasında bulunmayı hedeflemektedir.