fbpx

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Polietilen üretiminde Türkiye’de öncü firma olan POLYPAN Şirketi modern,  Su Depoları, Geniş Ağızlı Depolar,Polietilen Silolar, Zeytin Salamura Tankları, Asit ve Kimyevi Madde Kapları, Tekstil Arabaları,  Otel Mobilyaları, Dekoratif Ürünler, Aydınlatma Ürünleri üretiminde uzman ekip ve otomasyon, seri üretim makina parkuru ile sektörün öncülerindendir.. Polietilenden üretilen bu ürünlerin tümü Rotasyon Teknolojisi ile üretilmektedir.

POLYPAN kaliteli hizmeti ve dürüst ticareti kendisine ilke edinerek sektöründe kazanmış olduğu tecrübeyle Antalya’da bir ilk olarak “Endüstriyel” ve ”Dekoratif Led Işıklı Ürünler” alanlarında faaliyet göstermektedir.

POLYPAN, ürettiği ürünlerin müşterinin zevkine hitap eden, yüksek kaliteli ve müşterinin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayacak bir çizgide olmasına özen göstermektedir.

Polypan kalıp imalatı birimi ile kendi kalıplarını imal etmekte ve de kalıp satışı yapmaktadır. Polypan Gıda, Temizlik, İç ve Dış Mekan Oyuncaklar gibi geniş bir yelpazede ürün tasarımı ve kalıp yapımı konusunda tecrübeli bir kadroya sahiptir.

Rotasyon şekli üretimlerde ürün kalitesi; seçilen kalıp yapım yöntemine ve dolayısıyla kalıba ayrılan bütçeyle orantılıdır. Polypan olarak biz, değişik bütçelere uygun çeşitli kalıp yapım metodları uygulayabilmekteyiz. Seçilen kalıp yapım yöntemine göre, enjeksiyon ürün kalitesinde  ve mobilya görünümünde ürün elde edebildiğimiz gibi, yüksek ürün kalitesi ihtiyacı olmayan müşterilerimiz için daha uygun bütçeli kalıplar da üretebilmekteyiz.

Polypan şirketimiz,rotasyon teknolojisi konusunda her türlü çözümü kendi bünyesinde barındırmakta ve her aşamada değişik çözümler   sunmaktadır.
Ürün Geliştirme-Tasarım: İhtiyacınız olan her türlü tasarımı bilgisayar destekli sistemlerde geliştirerek, uygun çözümler üretmekteyiz.
Kalıp Yapımı: Bünyemizde bulunan  torna, model atölyemiz ve metal atölyemizde her türlü rotasyon kalıbı A’dan Z’ye tamamlanır. Kalıp denemeleri de tarafımızdan yapılarak kalıp teslim edilir.
Rotasyon Ürün İmalatı: Su Depoları, Geniş Ağızlı Depolar,Polietilen Silolar, Zeytin Salamura Tankları, Asit ve Kimyevi Madde Kapları, Tekstil Arabaları,  Otel Mobilyaları, Dekoratif Ürünler, Aydınlatma Ürünleri üretimi yapmaktayız.
Rotasyon Tesisi Kurma: Bünyenize uygun rotasyon çözümleri geliştirmeniz konusunda, gerekli teknik bilgi sağlamakta ve arzu ederseniz anahtar teslim rotasyon tesisi kurmaktayız.

Bilgi ve tecrübelerinden aldığı özgüven ile sektördeki en uzun garanti süreleri verebilen firmamız, teknik altyapısı  uzman kadrosu ve deneyimli çalışanları ile sadece satışta değil satış sonrası hizmette de öncü bir kuruluştur.

Whatsapp
Polypan
Polypan
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?