Basında Biz

Anasayfa » Basında Biz

Kısaca sizi ve firmanızı tanıyabilir miyiz?

Almanya’da doğdum ve büyüdüm. 5 yıl önce Türkiye’ye kesin dönüş kararı aldım. Almanya Fachhochschule Aalen Üniversitesi Metalurji ve Yüzey Teknolojisi bölümünü okudum. Öğrenim sürecimde araştırma ödevim plastik üzerineydi. Polietilen ile tanışmamızda bu sayede oldu. Polietilen yapısı gereği uzun ömürlü ve dayanıklıdır, aynı zamanda saydam yapısı ile ışığı yansıtma özelliğine sahiptir. Bu da bende heyecan uyandırdı. Polietilen endüstriyel alanda ve dekoratif ışıklı mobilya üretiminde en uygun malzeme. Türkiye de ciddi bir açığın da olduğunu görerek POLYPAN şirketini kurma kararını aldım.

Polietilen için en dayanıklı üretim sistemi olan rotasyon ile üretimimize başladık. Rotasyon polietilenin üstün dayanıklılığını, dekoratif ve endüstriyel ürünlerle birleştirdik.

 

Lüks Mobilya & Saksılarımızın  Dekoratif Çekiciliğini Gündüz Işığında ,

Akşam  Karanlığında sürekli görünür hale getirdik.

Ürettiğimiz ürünlerin müşterinin zevkine hitap eden, yüksek kaliteli ve müşterinin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayacak bir çizgide olmasına özen gösterdik.

Birçok sektöre hitap eden ürünlerimizin yanında, üretim tesislerimizde uygun maliyetlerde istenilen ürün özellikleri dahilinde müşteriye özel kalıp hazırlayarak üretim yapabiliyoruz.

Polypan markası ne zamandan beridir hizmet veriyor?

Arge çalışmamız ve fabrika kurulumumuz 1 yılı aşkın zaman sürdü. 7 aydır POLYPAN markası ile aktif üretimdeyiz.

Turizm Endüstrisine yönelik ürün ve hizmetlerinizden bahseder misiniz?

Turizmde dayanıklılık, uzun ömür ve fiyat çok önemli olduğu sonucuna vardık. “Bizim sektöre katkımız nasıl olabilir? “ düşüncesiyle sürekli yeni ürünler ekledik.

Led Işıklı Organizasyon Ürünleri, Led Işıklı Mobilyalar, Dekoratif Ürünler, Fonksiyonel Ürünler, Peyzaj Ürünleri, Müşteriye özel tasarım ürünlerimiz ile sektördeyiz.

Özellikle oteller Bizim servis aracımıza büyük ilgi gösteriyor. Nedeni ise istediğimiz kadar kat ekleyebiliyor olmamız ve de piyasadaki bir çok servis aracından daha dayanıklı olması.

Her geçen gün ürün çeşitliliğimizi arttırmamızın yanında kişiye özel tasarım mobilya ürünleri ile de fark yarattığımızı düşünüyorum.

Biz daha çok Turizm sektörüne toptan ürün desteği sunan firmalara üretim desteği sunuyoruz. Onların istediği kalıpları hazırlatıp üretimini yapıyoruz. Satış ağını kendileri oluşturuyorlar.

İnovatif ürünleriniz olduğunu biliyoruz. Bu konuda bize bilgi verir misiniz?

Evet. Çok şık ve ihtiyaca dönük inovatif ürünlerimiz mevcut.

Bizi en çok heyecanlandıran ürünümüz ise deve kuşu yumurtası aydınlatmamız. Aydınlatmamızın en dikkat çekici özelliği Power Bank olması.

Argesini sürdürdüğümüz 2 süpriz inovatif ürünümüz daha var. Ama bu biraz daha sürpriz olarak kalması gerekiyor.

Önümüzdeki yıl için hedefleriniz nelerdir?

Sipariş yoğunluğu nedeni ile şimdiden ikinci bir fabrika arayışındayız. Üretim kapazitemizi arttırmak için çalışmalar yapıyoruz. Ürün sıkalamız her geçen gün genişliyor. İnşaat sektörü için de yeni süprizlerimiz de olacak. Şu anda arge aşamasındayız.

Misyonumuz;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak, sektöre yön veren bir kurum olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerini üretime dönüştüren bir marka olmak.

POLYPAN ismini Dünya çapında duyurmayı ve Türkiye de sektörünün en iyileri arasında bulunmayı hedeflemektedir.

Son olarak eklemek istedikleriniz var mı?

Biz POLYPAN şirketi olarak yenilikçi, fikirlere açık, araştırmacıyız. Bizimle çalışmak isteyen firmalara da kapımız sonuna kadar açık. Ve diyoruz ki siz hayal edin beraber tasarlayıp üretelim. Beraber kazanalım.

Whatsapp
Polypan
Polypan
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?